Čo hľadá muž na tantrickej masáži? A kde inde to môže nájsť?

Ako vyzerá priemerný muž, ktorý príde na tantrickú masáž?

Zo skúseností svojich aj cudzích, asi TAKTO:

Je približne vo veku 40-45 rokov, väčšinou dlhodobo ženatý, má relatívne stabilnú prácu a stabilný príjem a jeho partnerka vôbec netuší, že on takéto služby vyhľadáva.

Možno prišiel raz, skúsiť zo zvedavosti, ale väčšina hľadá niečo, čo doma dlhšie nedostáva.

Samozrejme, v očiach tohoto muža je na vine partnerka, vzťah, z ktorého sa vytratila vášeň a iskra a on si nechce nájsť milenku, tak volí toto instatné a pohodlné riešenie.

Na tom by možno nebolo nič zlé – čo oko nevidí, srdce nebolí

ALE!

Chlapi, myslíte si, že tej žene, čo máte doma nechýba to isté čo vám???

Naozaj si myslíte, že vaša žena netúži po krásnom milovaní, vzrušení, po dotykoch, intimite a relaxe?

Z čoho obviňujeme druhých je spravidla to isté, čo robíme/nerobíme my sami. Keď vám chýba pozornosť, sex, dotyky… prečo si o ne nepožidate? Skúste ukázať svoju zraniteľnosť a vysloviť, po čom túžite. Pre zmenu skúsiť začať DÁVAŤ to, čo túžite DOSTÁVAŤ.

Akcia-reakcia.

Viem, že ukázať svoju zraniteľnosť môže byť tá najhrôzostrašnejšia vec na svete. Ale pre niečo ste si svoju partnerku vybrali a ste s ňou dodnes. Možno je ale čas, začať budovať váš vzťah do hĺbky.

Jeden z vás začať musí, tak na čo čakať? Roky bežia a sami viete v akom vzťahu žijete.

Občas stačí len toho druhého objať, ráno sa usmiať, kúpiť nečakane, čo ten druhý má rád, poďakovať za uvarený obed… To, čo sa bežne robí na začiatku vzťahu, keď sme tým druhým očarovaní a pohltení.

Neverili by ste, ale úprimné pohľadenie po tvári je často intímnejšie než intímna masáž. Koľkokrát som už počula: „Bože, ako dlho ma už nikto nepohladil.“

Urobte si na seba ČAS, stačí o pár minút, na začiatok možno o pár sekúnd viac než to bolo doteraz.

A takmer všetci opakovane priznávajú, že veľký problém je v komunikácii. Rozhovory sa točia len o bežných témach ako práca, deti, nákupy, možno politika, povinnosti… Kde pri tom všetkom ešte rozoberať, čo komu v posteli chýba. Čo komu chýba v živote. Kde sa stratili túžby a sny?…

Samozrejme by to mal byť vedomý rozhovor, komunikácia v kľude, v pohode so snahou jeden druhého vypočuť. Nie vyhŕknuť svoje požiadavky s očakávaním, že ten druhý nám musí vyhovieť. Nie s výsmechom a ponižovaním slov toho druhého. Ale so snahou nájsť pochopenie a kompromis. Riešenie prijateľné pre oboch.

Tantrická masáž môže slúžiť ako vzrušujúca možnosť na ceste k sebapoznaniu… Ako terapia… Možno transformačný zážitok…

Ale rozhodne to nie je únik od problému, únik od vzťahu, únik od reality a hľadanie niečoho lepšieho niekde inde. 

Riešenie toho čo hľadáte – máte doma. Skúste sa na svoju partnerku začať dívať novými očami. Skúste uvidieť, že obaja v podstate túžite po tom istom, ale ona má možno ešte väčší strach o tom hovoriť.

Skúste postupne znovu nájsť cestu jeden k druhému, opäť zapáliť iskru vášne… Skončiť z výhovorkami a prejsť k činom!

Týmto článkom nechcem nikoho odhovoriť ísť na tantrickú masáž. Práve naopak 😀 . Chem ale poukázať na zámer vašej návštevy.

Aby ste si skutočne pravdivo odpovedali. 

Takže je určite v poriadku, keď si na tantrickú masáž zájdete, ale nezabúdajte na ten cenný poklad, ktorý sa ukrýva u vás doma 😀 . 

Lijana

 

 

"Všetko, čím si prechádzaš, ťa pripravuje na to, čo si žiadal." Môj príbeh si môžete prečítať tu>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *